Активісти вийшли на акцію “Убитий за мову”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Активісти вимагають кваліфікувати вбивство Артема Мирошниченка як убивство на ґрунті мовної та національної ворожнечі. Акції із таким закликом відбулись у Львові, Києві, Дніпрі та Запоріжжі, передає 5-канал.

Біля будівлі головного управління Нацполіції у Львівській області зібралося з три сотні активісті різних громадських організацій, зокрема “Свободи”.

Члени ВО “Свобода” і в Києві вийшли під стіни Міністерства внутрішніх справ на акцію “Убитий за мову”, повідомляє кореспондентка “5 каналу” Евеліна Михайленко. Серед іншого учасники вимагають закрити КПВВ на лінії фронту московсько-української війни.

Долучилися до протестних акцій і у Дніпрі. Під стінами управління Національної поліції у Дніпропетровській області зібралося близько пів сотні містян. 

Активісти упевнені, що причиною нападу на Артема Мірошниченка стала саме його проукраїнська позиція. Кажуть, що вийшли із вимогами до правоохоронних органів та суддів. Одна з головних – змінити кваліфікацію справи. Учасників акції обурює ще й те, що спочатку одного із підозрюваних суд відпустив під домашній арешт.

Подібна акція відбулася і в Запоріжжі, передає “Радіо Свобода“. Тут активісти принесли з собою плакати відповідного змісту “Вбивцям справедливе покарання”, “Я вам відповім “Какая разніца”. Артем Мирошниченко вбитий за українську мову”.

Як повідомлялось, у Бахмуті на Донеччині помер 38-річний громадський активіст і волонтер Артем Мирошниченко, якого 29 листопада жорстоко побили неподалік від його будинку.

Читай у Google News!