Академія наук підтвердила перспективність Hyperloop в Україні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Національна академія наук України підтверджує перспективність впровадження технології гіперлуп в Україні, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Під час презентації перспектив розвитку проекту “Високошвидкісний транспорт Hyperloop на короткостроковий період в Україні” та науково-технологічного дослідження НАН України щодо впровадження технології гіперлуп в Україні “Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні” науковці представили низку кроків, які стануть базисом для втілення проекту у життя.

Науковці переконані, що виробничі потужності, інвестиційні можливості та управлінські переваги дадуть змогу успішно розвивати проект HypeUA. За оцінками науковців, гіперлуп може не тільки стати новітнім самостійним видом транспорту, а й спонукати розвиток супутніх галузей.

На зустрічі були присутні партнери, які визначили свою готовність брати участь у розвитку технології гіперлуп та минулого року підписали меморандуми про співробітництво. Серед них: Агентство розвитку Дніпра, Платформа розвитку інновацій, Інноваційний парк UNIT.City, ДП ВО “Півднемаш”, Український інститут майбутнього, Гемфрі Інжиніринг, Каховський завод електрозварювального устаткування, Укроборонпром.

Читай у Google News!