55% українців назвали Зеленського олігархом, 23% вважають, що закон про “деолігархізацію” це лише намагання перерозподілити власність

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

55 відсотків опитаних громадян України назвали президента Зеленського олігархом. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

Згідно з дослідженням, найчастіше громадяни України вважають олігархами Ігоря Коломойського (94%), Ріната Ахметова (94%), Петра Порошенка (89%), Віктора Пінчука (82%), Дмитра Фірташа (80%). Також більше половини респондентів віднесли до олігархів Сергія Льовочкіна (63%), Юрія Бойка (61%), Вадима Новінського (58%) і Володимира Зеленського (55%).

У той же час, 21% громадян вважають Закон про “деолігархізацію”, ухвалений Верховною Радою і підписаний президентом, реальним кроком для подолання корупції та зменшення впливу олігархів в країні, 33% — популістським кроком, який має забезпечити Володимиру Зеленському більше популярності, 23% — намаганням Зеленського та його оточення перерозподілити власність в економіці та самим стати олігархами, а 11% — способом боротьби з політичною опозицією. 

Читай у Google News!