46,7% респондентів вважають, що президент і уряд не можуть подолати економічні проблеми

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
polls 2

Половина українців вважають, що президент і Кабмін не здатні знайти ефективні механізми для подолання економічних проблем. Про це свідчать результати дослідження, проведеного центром SOCIS.

46,7% респондентів вважають, що “президент і уряд не здатні знайти ефективні механізми для подолання економічних проблем”. Водночас 41,6% опитаних впевнені, що президент і уряд частково ефективні у вирішенні економічних проблем. І тільки 4,3% респондентів висловили впевненість, що президент і уряд знаходять ефективні механізми для подолання економічних проблем.

Крім того, 94,6% респондентів зазначили, що в поточному році їхня сім’я відчула підвищення цін. Не відчули його на собі лише 3,5% опитаних. 64,3% заявили, що за останній рік фінансовий стан їхньої сім’ї погіршився.

Більшість респондентів – 33,6% вважають, що відповідальність за соціально-економічну ситуацію в країні несе президент України. 

Загалом було опитано 2000 респондентів по всій країні, за виключенням Криму та непідконтрольних українській владі частин Донецької та Луганської областей. Статистична похибка вибірки 2,4%.

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news