WP: Зеленський повинен врятувати український дипломатичний корпус від свого реформаторського завзяття

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Здається, що президент США Дональд Трамп готовий пробачити російському колезі Володимиру путіну вторгнення в Україну. На жаль, невдачі зовнішньої політики нового керівництва України не допомагають цьому завадити, пише washingtonpost.com.

Здатність України перемагати росію вимагає розумних, креативних та нестандартних зовнішньополітичних зусиль, а не любительської дипломатії. За останні п’ять років Україна виконала чудову роботу з формування своєї міжнародної позиції. Але зараз Зеленський відсуває у бік найдосвідченіших дипломатів України, вірячи, що він може замість цього покластися на свою сильну харизму.

Скільки ще дипломатичних ударів повинен зазнати український президент, перш ніж зрозуміти, що це була погана ідея, незрозуміло. Але ще є час, щоб виправити цей безлад.

По-перше, замість того, щоб нехтувати ключовими дипломатичними талантами, нове українське керівництво повинно підтримувати їх шляхом посилення ключових місій у Берліні, Брюсселі, Парижі та Вашингтоні. По-друге, Зеленський повинен врятувати український дипломатичний корпус від його реформаторського завзяття; успішна дипломатія залежить від наступності.

Як повідомлялось, у МЗС зауважили, що генсек Ради Європи поставив під сумнів суверенітет України.

Читай у Google News!