Ворог втратив тактичну ініціативу, для продовження наступу він змушений проводити мобілізацію – Залужний

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
тактичну ініціативу

Збройні Сили України дали таку відсіч агресору, що для продовження наступу він змушений проводити мобілізацію для формування резерву. Ворог втратив тактичну ініціативу та знизив темпи просування, заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

“Весь світ бачить, як держава-агресор російська Федерація веде криваву війну проти України, використовуючи дальню та оперативно-тактичну авіацію із застосуванням високоточної зброї дальньої дії. У прицілі російських окупантів – мирні міста, але вони холоднокровно натискають на спусковий механізм, що робить їх військовими злочинцями”, – наголосив Залужний.

Він також повідомив про втрати серед керівництва окупаційних сил.

“Сьогодні під час запеклих боїв на Чорнобильському напрямку отримав поранення начальник штабу 36 армії (Улан-Уде) Східного воєнного округу. У Сіверському операційному районі загинув (за іншими даними, отримав поранення) командир 11 окремої десантно-штурмової бригади (Улан-Уде) Повітряно-десантних військ ЗС рф”, – зазначив головком ЗСУ. 

“У російських окупантів є два варіанти: бути знищеними або здатися. Ми на своїй землі, а тому захищатимемо її до останньої краплі крові. Як своєї, так і загарбника”, – підкреслив Залужний. 

Читай у Google News!