Віцеспікер Сенату Польщі: На українцях лежить обов’язок захищати західні цінності

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Міхал Камінський зустрівся у понеділок в Сенаті Польщі з українським журналістом Романом Сущенком, пише polskieradio.pl.

“Я глибоко переконаний, що на українському народі спочиває обов’язок захисту західних цінностей та цивілізації від жорстокості – жорстокості, з якою Роман Сущенко особисто зіткнувся і з якою щодня стикаються сотні тисяч українців на окупованій території, жорстокістю, жертвою якої стає також російський народ та інші народи Російської Федерації”, – заявив у понеділок в Сенаті під час зустрічі з ексбранцем путіна та звільненим українським журналістом Романом Сущенком віцеспікер верхньої палати польського парламенту Міхал Камінський.

Він висловив переконання, що зусилля Романа Сущенка не будуть марними. Камінський зазначив, що відчуває солідарність з ним з багатьох причин, зокрема як людина, яка підтримувала європейські та євроатлантичні прагнення України на високих посадах у Європейському парламенті, Канцелярії голови Ради міністрів та Канцелярії президента Польщі, але також як людина, яка розпочала кар’єру як журналіст.

“Я знаю, що агресія проти Вас виникла з того, що є сутністю будь-якого тоталітаризму, а саме страху перед правдою, що завжди вбиває диктатуру. Йшлося про правду про конфлікт на сході України, про російську агресію в Україні, так само приховану, як колись правда про Голодомор”, – сказав Міхал Камінський. Він додав, що незважаючи на те, що польська політична сцена поділена, усі партії підтримують територіальну цілісність України, її європейські та євроатлантичні прагнення, а також доброзичливе ставлення до цієї країни.

Читай у Google News!