У Польщі вважають, що Німеччина винна їм ще $850 млрд компенсацій

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Яцек Чапутович наголосив, що Польщі довелося власними зусиллями і своєю працею відбудовувати знищену столицю, адже винуватець не компенсував шкоду. Про це глава МЗС Польщі Яцек Чапутович заявив під час спільної з німецьким колегою Гайко Маасом зустрічі з польською та німецькою молоддю у музеї Варшавського повстання з нагоди 75-ї річниці його початку, повідомляє “Укрінформ”.

“Шкоду, завдану Польщі і полякам, винуватець не компенсував. Поляки самостійно, власними зусиллями і своєю працею відбудували знищену столицю. Цей факт є чіткою ілюстрацією ширшої проблеми, яка не дає нам, полякам, визнати справу репарацій закритою”, – підкреслив Чапутович.

У Сеймі Польщі діє депутатська група з оцінки втрат Польщі у роки Другої світової війни. Керівник цієї групи заявляв, що Польща має право вимагати компенсацію від Німеччини в розмірі $850 млрд за знищене майно і людей, убитих під час Другої світової війни.

Як відомо, 31 липня Маас заявив у Варшаві, що Німеччина вважає тему репарацій для Польщі з юридичної точки зори закритою.

Читай у Google News!