Суддя, який ухвалював рішення щодо кандидата від “Слуги народу”, заявив про втручання в його діяльність

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Анатолій Степанюк повідомив про втручання в його діяльність та ймовірний підкуп суду на користь кандидата від партії “Сила народу” Олександра Куницького. Відповідний документ опубліковано на сайті Вищої ради правосуддя.

Суддя Степанюк входив до колегії у провадженні з оскарження рішення Центрвиборчкому про зняття з виборів блогера Олександра Куницького – кандидата в нардепи від “Слуги народу” в окрузі №169 (Харків), який не проживав п’ять років в Україні, служив в армії Ізраїлю та має громадянство цієї країни.

Справа розглядалася 14 липня. О 15:37 судді вийшли до нарадчої кімнати. Під час перебування в нарадчій на мобільний телефон судді Степанюка надійшло три смс-повідомлення однакового змісту, в яких йшлося про вдячність за прийняття рішення на користь “ізраїльтянина”, необхідність проголошення рішення не пізніше 21:00 і було заявлено про наступну передачу “премії” в обумовленому розмірі.

Суддя Степанюк сприйняв це як втручання в його професійну діяльність і попросив вжити заходів. Повідомлення направлено у Вищу раду правосуддя і Генпрокуратуру.

Читай у Google News!