Слідство.Інфо презентувало розслідування про викрадених українських дівчат [відео]

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
викрадених українських дівчат

29 березня відбувся прем’єрний показ фільму-розслідування журналістів Слідства.Інфо “Втеча від росіян” про двох українських дівчат, яких російська влада обманом вивезла з України.

Фільм-розслідування “Втеча від росіян” дозволяє глядачам на власні очі побачити, в яких умовах окупанти утримують викрадених українських дітей: гуртожиток без опалення, відсутність повноцінної їжі й можливості вийти в магазин, а також душ — всього кілька разів на тиждень. Окрім цього, росіяни стирали дітям українську ідентичність, а тих, хто не корився, — били, погрожували окупаційною військовою комендатурою й кидали у спеціальну яму для знущань. 

“Ця історія стане елементом великої справи проти росії. Ми працюємо з Міжнародним кримінальним судом, понад 20 каїн світу фіксують злочини рф для того, щоб створити окремий фонд, який буде виплачувати компенсації постраждалим. На сьогодні вже є 640 підозрюваних осіб і це тільки зафіксовані. Дуже дякую за вашу роботу”, – сказав представник Офісу генпрокурора після перегляду фільму.

Читай у Google News!