Шмигаля закликали зупинити зрив закупівель для потреб ЗСУ – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
shmyhal

Національна асоціація оборонної промисловості звернулась до очільника уряду Дениса Шмигаля з відкритим листом, в якому пропонує внести зміни до скандальної урядової постанови №335, передає censor.net.

Саме на підставі цього документу Державна аудиторська служба України (ДАСУ) вимагає від постачальників Міноборони повернути 2,5 млрд. грн. Оскільки в постанові був відсутній термін “прибуток”, все, що отримали приватні й державні компанії, співпрацюючи з Міноборони, ДАСУ розцінила як “збитки державі”.

Міністр оборони України Олексій Резніков уже назвав висновки ДАСУ “аудитом, що віддаляє Перемогу”.

“Наразі ми маємо саме таку ситуацію, коли абсурдні висновки Держаудитслужби створили величезні проблеми й українській армії, і українському бізнесу”, – зазначив Резніков.

Підприємства-учасники національної асоціації оборонної промисловості України пропонують усунути юридичну колізію, уточнивши в постанові №335, що “ціна товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб сектору безпеки та оборони в умовах воєнного стану складається з економічно обґрунтованих витрат і прибутку виконавців державних контрактів”.

Читай у Google News!