Розворот в нікуди. В Зекоманді поставили під сумнів доцільність візиту Зеленського в Вашингтон

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
capitol

США і Німеччина вже не змінять свою позицію щодо “Північному потоку-2”, але в України з’являються підстави говорити про те, чим вона незадоволена, і чого б хотіла натомість. Про це в інтерв’ю заявив член комітету ВР з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва від “Слуги Народу” Богдан Яременко, передає censor.net.

За його словами, в України вибір невеликий. “З одного боку, ця ситуація ставить під сумнів доцільність візиту президента до Вашингтона. Чи є тепер у нього сенс їхати і говорити з лідером країни, яка не враховує наші інтереси (до речі, як і Польщі)? З іншого боку, ми занадто залежний від США і ЄС, де Німеччина – провідний гравець. Тому “ставати в пози” складно і небезпечно “, – кажеЯременко.

Водночас, як вважає депутат, політична гра не завершена ні в Німеччині, ні в Америці. “Тиск може продовжитися принаймні для того, щоб вимагати більшого. Навряд чи вони вже відіграють свою позицію в протилежну сторону. Однак у нас все ж з’являються підстави говорити про те, чим ми незадоволені, і чого б хотіли”, – вважає Яременко

Читай у Google News! google news