Прагнення росіян отримати беркутівців є визнанням причетності Кремля до розстрілів на Майдані – “ЄС”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

“Європейська Солідарність” засудила включення до списків на обмін полоненими колишніх співробітників “Беркуту”, які причетні до вбивств Небесної сотні під час Революції гідності.

“росія завжди прагнула до включення їх до списків на обмін, але п’ятий президент України Петро Порошенко та наша політична сила завжди вважали такий формат неприпустимим. Ми як ніхто усвідомлюємо виняткову важливість звільнення наших громадян з полону, і саме тому Петро Порошенко домігся звільнення більше 3000 українських полонених. Однак, при цьому, він завжди знаходив інші можливості для звільнення українців з полону”, – йдеться у заяві партії.

На думку нардепів від “ЄС”, рішення влади про обмін осіб, які причетні до злочинів проти учасників Революції гідності, обірве останні ниточки до безпосередніх замовників злочинів, а вже зараз очевидно, що ці ниточки ведуть в Москву, до головного замовника путіна та його маріонетки Януковича.

Крім того, за їхніми словами, прагнення росіян отримати беркутівців під свою юрисдикцію є публічним визнанням причетності Кремля до масових розстрілів на Майдані, а операція по обміну полоненими знадобилася винятково для того, аби замести злочини, які стали початком військової інтервенції росії в Україну.

Читай у Google News!