Новий керівник поліції Києва сприяє затягуванню розгляду справи проти беркутівців 2-ї роти – адвокати

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
справи проти беркутівців

Новий керівник поліції Києва Іван Вигівський сприяє затягуванню розгляду справи про #НападНаЖовтийАвтобус і відтак – спливу строків притягнення до відповідальності обвинувачених – беркутівців 2-ї роти. Про це повідомляє Адвокатська дорадча група.

“Як це можливо? Дуже просто. Наприклад, відправити підсудного – діючого бійця 2-ї роти полку поліції особливого призначення Дмитра Страшка у відрядження в Донецьку область на три місяці. Саме такий наказ направив до суду підсудний Дмитро Страшок разом із заявою, щоб суд “зважив на обставини, які не дозволяють йому взяти участь у судових засіданнях до кінця листопада 2021 року”, – йдеться у повідомленні.

За словами адвокатів, беркутівці, обвинувачені у жорстокому побитті протестувальників, досі не звільнені з лав поліції і продовжують працювати в тій самій роті того самого полку “особливого призначення”, тобто в колишньому “Беркуті”, продовжують працювати на масових заходах, отримують зброю тощо. “Так ще й керівництво поліції робить все можливе, щоб вироку у цій справі ніколи не було – адже в разі сплину строків давності, справа підлягає закриттю”, – стверджує Адвокатська дорадча група

До суду цю справу передали ще 2 серпня 2016 року. Але розглядати її почали лише в 2021 році. Термін давності у справі закінчується 23 січня 2024 року, на розгляд залишилося 29 місяців.

Читай у Google News!