Навіть у Швеції посилили боєготовність через ескалацію рф на кордоні з Україною

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Швеції заявили про підвищення рівня боєготовності країни. Рішення було прийнято у зв’язку із напруженням ситуації на кордоні України та росії. Про це повідомив глава Генштабу Швеції Мікаель Бюден в інтерв’ю dn.se.

“Ми не сидимо склавши руки і не чекаємо, ми збільшили військову готовність у зв’язку з загрозою з боку росії. Ми робимо більше і готові діяти швидше, ніж звичайно. Ми також готові до дій за різних сценаріїв не тільки в наших найближчих околицях”, – розповів міністр.

Він також наголосив, що у 2015 році рішенням парламенту було ухвалено повернути військовослужбовців на острів Готланд, а також направити туди додаткові підрозділи у зв’язку з військовими навчаннями рф та зазначив, що тепер може повторитися така ж ситуація.

“Внесені нами зміни передбачають посилення на Готланді і в Балтійському морі. Ми повинні бути готові до дій на кількох напрямках”, – підкреслив Бюден.

Він також зазначив, що окрім зміцнення в частині персонального складу, мова йде про посилення розвідувальної діяльності, що охоплюватиме моніторинг як на Балтійському морі, так і в авіасфері.

“Наші збройні сили не ті, що були у 2013 році. Ми маємо інші умови і маємо бути на місці там, де щось діється”, – резюмував Бюден.

Читай у Google News!