НАБУ порушило справу щодо нецільового використання COVID-фонду

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
nabu

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження за фактом можливої халатності прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та членів Кабінету Міністрів під час розподілу коштів із фонду боротьби з COVID-19, повідомляє ukranews.com.

Зазначається, що згідно з рішенням Вищого антикорупційного суду, 25 травня в НАБУ надійшла заява, в якому позивач заявив про вчинення прем’єр-міністром і членами Кабінету Міністрів кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 210 і ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу.

У документі йдеться про вчинення зазначеними особами злочинів, передбачених ч. 2 ст. 210 (нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів із бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням) ч. 2 ст. 367 (службова недбалість), а саме виділення з фонду боротьби з COVID-19 засобів на інші сфери державного управління, всупереч вимогам закону.

У виданні підкреслили, що НАБУ відмовилося зареєструвати таке кримінальне провадження після чого заявник подав скаргу на НАБУ до суду. ВАКС частково задовольнив скаргу позивача і 15 червня зобов’язав НАБУ почати розслідування.

Читай у Google News! google news