Міська рада Сміли відмовляється перейменовувати вулицю Тєрєшкової на честь загиблих у війні з рф

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
ussr flag

Смілянська міська рада на Черкащині відмовилася розглянути можливість перейменування вулиці на честь радянської космонавтки та багаторічної депутатки Держдуми росії Валєнтіни Тєрєшкової. Про це повідомили у міськраді у відповідь на запит видання, передає lb.ua.

У запиті від 12 жовтня йшлося про розгляд можливості перейменування вулиці імені Тєрєшкової, котра голосувала за окупацію Криму, на імена людей, які загинули у війні з росією та були жителями Сміли. У відповіді на це виконавчий комітет вказав, що вулицю не будуть перейменовувати, оскільки пропозицію подав не житель міста.

Це вже друга відмова щодо перейменування вулиць Терешкової у Смілі. У вересні Смілянська міська рада на лист голови руху “Декомунізація. Україна” Вадиму Познякову вказала, що його звернення не буде взято до уваги, оскільки він не є жителем Сміли.

Як відомо, Тєрєшкова голосувала 1 березня 2014 року за окупацію Криму. Перейменувати названі на її честь вулиці можна за процедурою декомунізації, оскільки вона буля діячкою Комуністичної партії. 

Читай у Google News! google news