Луценко заявив, що не отримав відповіді від США щодо $7 млрд Януковича

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Прокуратура разом з колегами з МВС, СБУ, ДФС повернули державі 4 мільярди доларів статків, грошима або майном. 4 мільярди доларів. Із них півтора мільярда доларів грошей – злочинної організації Януковича, заявив колишній генеральний прокурор Юрій Луценко в інтерв’ю Українській правді.

При цьому, за його словами, він мав намір повернути ще сім мільярдів доларів, які оточення колишнього президента Віктора Януковича заховало у США.

“Ще 7 мільярдів доларів цієї ж організації були виведені з України на територію Сполучених Штатів Америки… Це гроші злочинної організації Януковича. Коли ми спецконфіскували півтора мільярда, вони були пропущені через понад 10 різних офшорів, які пов’язані між собою одними й тими ж особами. Деякі офшори також були присутніми і у виведенні 7 мільярдів. Це означає, що діяла та ж сама організація, тими ж самими методами, а подекуди й тими ж інструментами”, – зазначив він.

Луценко розповів, що з метою повернення семи мільярдів доларів звернувся до “уповноважених осіб США”, але не отримав відповіді.

Читай у Google News!