Кожен день зволікання грає на руку ворогу. В “ЄС” закликали Зеленського підписати закон щодо колаборантів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
solidarnist

Фракція “Європейська Солідарність” закликає Президента України Володимира Зеленського підписати закони про колабораціонізм. Про це заявила співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко.

“Шановний пане Зеленський! Європейська Солідарність повністю підтримує Ваше останнє відеозвернення, в якому Ви засудили колаборантів. На всіх окупованих територіях рашисти посилено шукають зрадників, які погодяться з ними співпрацювати і видавати з себе «владу». План Кремля не змінився з 2014 – створення так званих псевдореспублік і розчленування України. Тому покарання колаборантів – це надзвичайно злободенне питання”, – зазначила Геращенко.

Вона нагадала, що команда “Євросолідарності” “давно наполягала на прийнятті законів про колабораціонізм”. “Ми вітаємо те, що 282 народні депутати України підтримали , нарешті, ці ініціативи під час останнього засідання ВР, вже в умовах воєнного стану”, – зазначила депутат.

Геращенко зауважила, що засідання відбулося 9 днів тому, а закони і досі не підписані та наголосила, що кожен день зволікання грає на руку ворогу.

Читай у Google News! google news