КБ “Південне” розпочало дослідницькі випробувальні пуски тактичних ракет

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Цього року на КБ “Південне” відбулися успішні вогневі випробування маршових двигунів і розпочаті дослідницькі випробувальні пуски тактичних ракет, які знаходяться на озброєнні Української армії. Про це пресслужба КБ «Південне» повідомила у Facebook.

“У кооперації з суміжними підприємствами розроблено універсальний вимірювальний модуль і модернізовано мобільний вимірювальний пункт. Це забезпечить телеметричні та траєкторні виміри під час льотних випробувань усіх видів реактивних снарядів. Наразі опрацьовується можливість модернізації зенітних комплексів, а також створення сучасних вітчизняних зразків”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у цьому році розпочаті випробування реактивних снарядів системи залпового вогню “Тайфун-1”.”На базі “Тайфун-1” проводяться роботи зі створення керованого снаряда “Тайфун-1М”, а також модернізованих версій принципово нових реактивних систем залпового вогню “Тайфун-2” і “Тайфун-4”, – зазначили в КБ.

Крім того, продовжується наземне експериментальне відпрацювання вузлів і систем вітчизняного оперативно-тактичного комплексу “Сапсан”, його самохідної пускової установки. Ведеться відпрацювання автономної системи керування з використанням програмного забезпечення власної розробки.

Зазначається, що новим напрямком робіт для КБ “Південне” стало створення засобів боротьби з безпілотними літальними апаратами. У цьому році вдало проведені комплексні випробування.

Продовжуються проєктні роботи зі створення надзвукової крилатої ракети класу “поверхня-поверхня”, надзвукової авіаційної керованої ракети класу “повітря-поверхня” “Блискавка” та крилатої ракети із дорозгінним ступенем, яка поєднає переваги надзвукових та дозвукових ракет.

Читай у Google News!