Геть із Грузії! російський пропагандист Познер утік з країни на тлі масових протестів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
пропагандист Познер

російський пропагандист Володимир Познер поспіхом залишив Грузію на тлі масових протестів, передає 5.ua. Напередодні, надвечір середи, він разом із друзями – близько пів сотні осіб – прилетів до Тбілісі чартерним рейсом. Планував відсвяткувати 1 квітня свій 87-й день народження.

Увечері 31 березня до Vinotel Boutique Hotel, де заселилися росіяни, прийшли пів сотні обурених грузинських активістів. Пізніше до них приєдналися і політики. Вони голосно свистіли та били по металевих поверхнях, аби “створити дискомфорт” Познеру і його гостям.

Намагалися навіть прорватися всередину, але їх зупинила поліція. Проте домоглися відключення світла в готелі. Також демонстранти викликали інспекцію праці, якій заявили, що Познер і його гості порушили карантинну комендантську годину.

Познеру довелося переїхати до іншого закладу, але й біля Rooms зібрався мітинг. Протестувальники закидали будівлю яйцями, вигукували антиросійські гасла. На асфальті написали “Геть із Грузії!”.

Від влади вимагали видворити журналіста з країни, адже раніше він висловлювався проти територіальної цілісності Грузії. Зокрема, публічно виправдовував російську окупацію Абхазії та Цхінвальського регіону. Заявляв, що вони “більше ніколи не будуть частиною Грузії”. Ранком четверга Познер дістався Тбіліського аеропорту та передчасно залишив країну. 

Читай у Google News!