Facebook видалив сотні сторінок, пов’язаних з партією “Слуга народу”, Деркачем та Гройсманом

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Деркачем

Facebook видалив сотні сторінок, пов’язаних з партією “Слуга народу”, Андрієм Деркачем та Володимиром Гройсманом.

Підставою для видалення стала “скоординована неавтентична поведінка”, що буквально означає скоординовані зусилля для маніпулювання аудиторією задля стратегічної мети.

“Ми видалили 105 облікових записів Facebook, 24 сторінки та 5 облікових записів Instagram, які були створені в Україні та націлені на аудиторію всередині країни. Ми почали вивчати діяльність цих сторінок після перегляду розслідувань українського видання “Букви”. Наше розслідування виявило зв’язки з особами, пов’язаними з політичною партією в Україні “Слуга народу”, – йдеться в повідомленні.

Люди, які стоять за цією діяльністю, публікували повідомлення українською та російською мовами на теми корупції; політики; автомобільної промисловості; сатиричний зміст про covid-19; коментарі на підтримку партії «Слуга народу» та чинної української влади; та критику опозиційних партій та політиків, включаючи колишнього президента Порошенка та мера Києва Віталія Кличка.

Загалом на просування сторінок витратили близько 210 тисяч доларів.

Окрім того, соцмережа видалила 477 акаунтів Facebook, 363 сторінки, 35 груп та 29 акаунтів Instagram, які були створені для просування сприятливого контенту для фізичних осіб, які перебувають під санкціями Міністерства фінансів США – Андрію Деркачу, Петру Журавлю і пов’язаним із Begemot-linked media, а також політичним консультантам, які пов’язані з Володимиром Гройсманом та Олегом Кулінічем”.

На просування мережі витратили 496 тисяч доларів.

Читай у Google News!