Влада не може подарувати Кривоносу критику її злочинної бездіяльності напередодні війни – Друзенко щодо справи ДБР

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Кривонос

Влада не може забути генерал-майору Сергію Кривоносу критику її злочинної бездіяльності напередодні повномасштабної війни. Так на кримінальну справу проти Кривоноса відреагував голова правління в Центрі конституційного моделювання, волонтер, ветеран АТО, співзасновник ПДМШ ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко.

“Всі ми розуміємо, що влада не може подарувати Кривоносу не “самовільний” захист “Жулян”, а авторитетну та переконливу критику її злочинної бездіяльності напередодні цієї війни. За яку ми вже заплатили тисячами загиблих на окупованих територіях і на фронті.

Друже-генерале, це черговий постріл влади собі в ногу. Останнім часом в неї таке хобі: стріляти по своїх. Не по батальйону “Монако” чи звʼязковому з цим батальйонам Трюхіну, а по тим, хто справді ладен покласти душу й тіло за нашу свободу і довів це не раз.

Панове слідчі, офіційно заявляю, що в березні 2022 року я самовільно зробив у новому терміналі “Жулян” і випив каву, а також не розрахувався за зʼїдене тістечко. Ба більше: несанкціоновано допомагав Галині Алмазовій організувати медичну допомогу захисникам “Жулян”.

Прошу вважати співучасником злочину. Хоча чомусь жодного ДБРівця за весь лютий-березень у “Жулянах” не зустрів…” – заявив Друзенко.

Читай у Google News!