Бойовика “ДНР”, який у 2014 році вбивав поранених українських військових, засуджено до 6 років – СБУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
sbu ssu

Викритого контррозвідкою СБУ бойовика “ДНР”, який у 2014 році вбивав поранених у бою українських військових, засуджено до 6 років позбавлення волі.

“У ході досудового слідства встановлено, що мешканець тимчасово окупованого Донецька добровільно вступив до навчального центру НЗФ «ДНР» у місті Слов’янськ. Після його закінчення був призначений на посаду заступника керівника. Він здійснював підготовку бойовиків для незаконних формувань, які брали активну участь у збройному супротиві підрозділам сил антитерористичної операції”, – йдеться у повідомленні від СБУ.

Крім того, як повідомляється, перебуваючи у складі різних підрозділів НЗФ зловмисник брав активну участь в артилерійських обстрілах позицій Збройних Сил України у районі Донецька, Ясинуватого, Докучаєвська, смт Пантелеймонівка, а також здійснював чергування на військових об’єктах, конвоював затриманих та військовополонених.

Шевченківський районний суд Києва визнав його винним за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України та засудив до 6 років позбавлення волі.

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news