Зеленський звільняє посадовців, які були на нараді по вагнерівцям, щоб відвести увагу від власного провалу – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
по вагнерівцям

Зеленський звільняє посадовців, які були на нараді по вагнерівцям, щоб відвести увагу від власного провалу. На цьому наголошує співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Днями Зеленський влаштував кадровий головопад, під його сокиру потрапили заступники керівника СБУ, днями раніше заступник міністра оборони, а кілька місяців тому Зеленський своїм указом звільнив керівника головного управління розвідки, професіонала Василя Бурбу. Всіх цих високопосадовців поєднує одна деталь – рівно рік тому вони знаходилися в кабінеті Зеленського, де доповідали Верховному Головнокомандувачу деталі таємної спецоперації, так званої «операції вагнерівців», – сказала вона.

Ірина Геращенко нагадала, що спецоперація була розроблена за часів Президента Порошенка спільно з міжнародними партнерами України.

«Ці злодії були причетні до злочину збиття МН17, до вбивств військових і цивільних українців на Донбасі, до злочинів в Сирії та інших злочинів, тому що вагнерівці – це приватна армія, яка знаходиться під покровительством путіна і виконує найбрудніші спецоперації», – зазначила депутатка.

Також вона наголосила, що спецоперація по вагнерівцям була унікальною розробкою українських спецслужб, яка мала забезпечити можливість притягнути до відповідальності злочинців. «Зараз ми би мали 33 свідки для міжнародних судів і в справі МН17 і вбивств на Донбасі», – сказала Геращенко.

Вона також підкреслила, що «справа вагнерівців» це продовження тенденції знецінення владою операцій українських спецслужб, так само як в ситуації з Цемахом.

Читай у Google News!