Законопроект щодо Укроборонпрому не відповідає завданням щодо забезпечення виробництва якісної зброї – Павленко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
ukroboronprom

Депутат Ради від фракції “Європейська солідарність” Павленко Ростислав закликав Верховну Раду не голосувати за законопроект №3822 “про реформування підприємств оборонно-промислового комплексу”, передає ukranews.com.

За словами Павленка, законопроект не відповідає завданням щодо забезпечення виробництва і поставок якісного зброї, не вирішує проблеми оборонно-промислового комплексу і несе в собі корупційні ризики.

“Ми будемо вимагати, як мінімум, повторного другого читання. Найкраще, думаю, мало йтися про розробку нового акта, який відповідає тим цілям, про які вже не один раз говорили. Але принаймні повинні бути враховані всі зауваження експертів, в тому числі і ті, які звучали на цьому круглому столі. Без цього немає можливості підтримати цей законопроект “, – повідомив Павленко.

При цьому представник Міністерства стратегічних галузей промисловості Олексій Крячко заявив, що він також не підтримує прийняття законопроекту, оскільки вважає його недосконалим. За словами Крячка, законопроект був розроблений без залучення уряду, а Мінстратегпром був притягнутий тільки на кінцевому етапі розробки законопроекту.

Читай у Google News! google news